» Ansasayfa » Haberler

Bunu Paylaş

Havuz Suyunda Dikkat Edilmesi Gerekenler ( ph ve demir ) Oranıdır


GÖK Su olarak kendi artezen kuyularımızdan günde 1000 ton havuz suyu sağlayabilmekteyiz.
Sağladığımız hersudan 500 tonda bir numuneler alınarak tahlil edilmektedir. Havuzlarda kullanılacak suyun kesinlikle profesyonel bir firma tarafından deneyimli personeller tarafından doldurulması gerekmektedir.
Havuzlarınızda klorlama, Ph dengeleme, yosun giderici gibi ilaçlamalar yapılsa da kullanılan suyun içme suyuna yakın nitelikte olması siz müşterilerimizin sağlığı açısından çok önemlidir.
Özellikle havuz suyu tedarikçiliği konusunda deneyim sahibi olan GÖK Su, havuz suyunu Yakacık'taki kuyularından sağlamaktadır.
Yakacık mevkii içilebilir su kaynaklarını barındıran, rakımı yüksek bir tepedir. 

Gök Su’ Yakacık’ ta bulunan 2 kuyusundan elde edilen Havuz suyunun değerleri olması gerekenden çok daha iyi durumdadır. Havuz suyu olarak sipariş verilmesi durumunda Yakacık’ taki kuyularımızı kullanmaktayız. İletişim : 0530 612 97 34


Hizmet bölgelerimiz

Acıbadem, Akfırat, Ataşehir, Aydınlı, Bostancı, Beykoz, Çamlıca, Çekmeköy, Çengelköy, İçerenköy, Göztepe, Kadıköy, Kavacık, Kartal, Maltepe, Orhanlı, Pendik, Riva, Samandıra, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Şekerpınar, Taşdelen, Tepeören, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Gebze, Yenidoğan, Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz..


Havuz Suyunda Dikkat Edilmesi Gerekenler ( ph ve demir ) Oranıdır - Fotoğraflar


Bağlantılar


kullanma suyu

havuz suyu

tanker su

havuz dolumu

Su Analizi Raporu


2010 © Copyright Gök Su - Tüm Hakları Saklıdır.
Hauz Suyu, Havuz Dolumu, Havuz Ssuyu Satışı, Havuz Suları, Havuzcu, Su Satışı, Gök su