» Ansasayfa » Haberler

Bunu Paylaş

Kullanım Suyu - Kullanım Suyu Satışı - Tanker Su - Tanker Sucu


Müşteri memnuniyeti üzerine kurulu firmamız  Hizmet anlayışımız, ve profesyonel kadromuzla, tüm müşterilerimize en kısa zamanda, en uygun ve en doğru hizmeti  sunmaktır.

Kullanma suyu Tanker suyu Havuz suyu Satışı Yapmakta olan Firmamız Anadolu Yakası Bölgelerinde istenilen yere istenildiği Tonda  en hızlı şekilde Su İtiyaçlarınızı Karşılamaktadır..

Firmamız Anadolu Yakasında çeşitli semtlerde bulunan 250 metre Artezyen Kuyularıyla Doğal Kaynak Suyunu en Hijyenik Haliyle Siz Değerli Müşterilerimize En Sağlıklı Şekliyle Sunmaktadır..

Gök su olarak 10 yılı Aşkın süredir Su sektöründe Çok Sayıda Firma, Kurum  ve Havuzlara, EN kaliteli Hizmeti sunmuş, ve Aynı Kalitede Faaliyet Göstermekteyiz..

Tanker Su ihtiyaçlarınız için Her'an hizmetinize hazırız ,  7 / 24 hizmet süratli teslimat  

Gök su İletişim 0530 612 97 34Hizmet bölgelerimiz

Acıbadem, Akfırat, Ataşehir, Aydınlı, Bostancı, Beykoz, Çamlıca, Çekmeköy, Çengelköy, İçerenköy, Göztepe, Kadıköy, Kavacık, Kartal, Maltepe, Orhanlı, Pendik, Riva, Samandıra, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Şekerpınar, Taşdelen, Tepeören, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Gebze, Yenidoğan, Tüm Anadolu Yakası Bölgelerine Hizmet Vermekteyiz..


Bağlantılar


kullanma suyu

havuz suyu

tanker su

havuz dolumu

Su Analizi Raporu


2010 © Copyright Gök Su - Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanma suyu, Tanker suyu, Tanker su, Havuz suyu satışı, Su Satışı, Artezyen suyu, Doğal kaynak suyu, Su sektörü, Hijyenik su,